donderdag

24
mei
Print
Vogels arrow Boeken arrow Boek over de rosella's
Boek over de roseicollis en zijn mutatiesBoek over de Rottweiler
Boek over de rosella's

Boek over de rosella's

Prijs: € 7.50
Inclusief 19 % BTW, exclusief Verzendkosten


Artikelnummer: 211651




Omschrijving

De rosella is een Australische platstaartparkiet. Waar komt zijn naam vandaan? Wanneer is deze vogel voor het eerst ontdekt door biologen? Waar kunt u het best informatie opvragen over rosella’s en waar kunt u ze kopen? De antwoorden op al deze vragen staan in dit boek.

Praktische tips en adviezen over huisvesting en het bouwen van een volière en gedegen informatie over waar u op moet letten bij aanschaf, maar ook over de voeding en de verzorging kunt u terugvinden in ‘de Rosella’s”. Heel interessant om te lezen zijn de onderwerpen ‘gedrag’ en ‘rosella’s in de vrije natuur’. Voor mensen die deze kleurrijke vogels willen kweken is dit boek een echte aanrader.

Op heldere en duidelijke wijze wordt uitleg gegeven over het broedproces van de verschillende soorten en de voorkomende kleurmutaties. Alleen al de namen werken aanstekelijk, wat te denken van de Kangaroo pennantrosella of de Westelijke Stanley rosella?




Product Aanbevelen

Uw vriend's e-mail:
Uw naam:
Uw e-mail:
Uw boodschap

Verzendbaarheid

Helaas is dit product niet overal leverbaar, klik hieronder om te kijken of dit product ook in uw woonplaats te leveren is.


Postcode check

www.agrotuinendier.nl