Stamslabonen Lipsos (Chinese boontjes)
Prijs: € 1.85Inclusief 6 % BTW, exclusief Verzendkosten
Artikelnummer: 60140 / 60141
Omschrijving
Stamslabonen, Lipsos
Pakjes 50 en 100 gram
Stamslabonen, Lipsos. Dit zaad is geteeld, geschoond en gecontroleerd door Nunhems Zaden. 'Lipsos' is een exclusief Nunhems kwaliteitsproduct. 'Lipsos' is een stamslaboon en worden ook wel ‘Chinese boontjes’ genoemd, met ronde, rechte bonen van ca. 10 – 12 cm, die prima smaken. De zeer uniforme donkere peulen zijn extra fijn. 'Lipsos' is daarom zeer exclusief.
Het gewas is bestand tegen minder goede weersomstandigheden. Dit ras heeft geen last van rolmozaïek virus, waardoor de opbrengst zekerder en hoger is dan bij andere rassen. De peulen moeten jong geplukt worden, dan zijn ze het lekkerst. De peulen worden vaak in zijn geheel gekookt.
Zaaien: doe dit in de vollegrond tussen half mei en half juli. Zaai ze in regel of rijen die op 50 cm van elkaar liggen. Houd in de rij 10 cm ruimte tussen de bonen. Bonen hebben voldoende warmte nodig en matig vochtige grond. Bij nat en koud weer kiemen de bonen slecht. Voor vroege teelt kan eind april onder glas worden gezaaid. Vanaf half mei worden de ontkiemde planten dan buiten in de vollegrond uitgeplant. Gebruik vooral geen vers stalmest.
Oogst : afhankelijk van de zaaitijd kunt u vanaf eind juli oogsten.
Geschikt voor invriezen.
Product Aanbevelen
Verzendbaarheid
Dit product is overal in Nederland, België en Duitsland leverbaar!
Klik hier voor meer informatie over de verzending.















