Biofood Schapenvet Vloeibaar
Prijs: € 7.95Inclusief 19 % BTW, exclusief Verzendkosten
Artikelnummer: 1000114
Omschrijving
Biofood Schapenvet vloeibaar is een combinatie van schapenvet, zonnebloemolie en zalmolie.
Schapenvet heeft de eigenschap een beschermend laagje op de darmen aan te brengen en daarmee de vertering te verzachten.
Zonnebloemolie heeft een zeer hoog gehalte aan meervoudig onverzadigde vetzuren, met name linolzuur en omega 6 vetzuren.
Zalmolie is rijk aan omega 3 en 9 vetzuren.
Biofood Schapenvet vloeibaar is verrijkt met emulgatoren om de vertering/opname te vergemakkelijken en gestabiliseerd met natuurlijk tocopherol (vit. E) Dit product geeft de ideale combinatie van vetzuren welke een verbetering geeft van de vertering (betere voedselopname, minder ontlasting), gunstig is voor hart en bloedvaten en een stralende vacht oplevert.
De vloeibare smaakmaker en probleemoplosser voor honden.
-rijk aan omega vetzuren 3,6 en 9
-verbetert voedselopname
-verbetert vertering
-besparing dagelijks voedingskosten
-houdt bloedvaten schoon
-betere ontwikkeling van de organen
-ideaal voor vacht en huid.
Deze licht verhitte oliën worden beter door het lichaam opgenomen dan zwaar verhitte oliën in voer.
Eetproblemen, darmstoornissen, voedselintolerantie-, verterings-, vacht- en huidproblemen worden zeer doeltreffend aangepakt.
Biofood Schapenvet vloeibaar is verkrijgbaar in 500 ml.
Product Aanbevelen
Verzendbaarheid
Dit product is overal in Nederland, België en Duitsland leverbaar!
Klik hier voor meer informatie over de verzending.















